free webpage hit counter
go top

Soccer Livescore - Live Scores, Soccer Results, Standings

advertisement

UPCOMING MATCHES

Home Away
Today
00:30 Guarani Parana
00:45 Quindio Pereira
04:00 Vietnam U16 Cambodia U16
08:00 Bhayangkara Utd Pusamania Borneo
09:30 Blacktown City WS Wanderers
09:30 Gold Coast City South Melbourne
10:00 Inegolspor Yeni Malatyaspor
11:00 Duzyurtspor Gumushanespor
11:30 Batman Petrolspor Goztepe
11:30 Mitra Kukar Arema FC
12:00 Hacettepe Altindag Bld.
12:00 Kastamonuspor Ofspor
12:00 Pogon Szczecin U19 Zielona G. U19
13:00 Udinese U19 Parma U19
13:00 Verona U19 Cremonese U19
13:00 AC Milan U19 Salernitana U19
13:00 Bari U19 Ascoli U19
13:00 Bologna U19 Brescia U19
13:00 Cagliari U19 Cittadella U19
13:00 Cesena U19 Novara U19
13:00 Empoli U19 Carpi U19
13:00 LKS Lodz U19 Legia U19
13:00 Entella U19 Ternana U19
13:00 Genoa U19 Spal U19
13:00 Napoli U19 Benevento U19
13:00 Palermo U19 Frosinone U19
13:00 Pescara U19 Crotone U19
13:00 Sassuolo U19 Perugia U19
13:00 Spezia U19 Pro Vercelli U19
13:00 Torino U19 Avellino U19
13:00 Atromitos Kerkyra
13:00 Platanias FC Smyrnis
14:00 Filakovo L. Hradok
14:00 Pyunik Yerevan Banants Yerevan
14:00 Rozwoj Katowice Legionowo
14:30 Rohoznik Devinska N. Ves
15:00 Jihlava Sokolov
15:00 FC Porto Rio Ave
15:00 Kromeriz Karvina
15:00 Guimaraes Feirense
15:00 Mas Taborsko Teplice
15:00 Leixoes Ferreira
15:00 Mlada Boleslav Pribram
15:00 Oliveirense Moreirense
15:00 Pisek Zlin
15:00 Real SC Setubal
15:00 Plzen Opava
15:00 Sporting Maritimo
15:00 Slavia Prague Trinec
15:00 U. Madeira Portimonense
15:00 Usti nad Labem Slovacko
15:00 Valasske Mezirici Ostrava
15:00 Zivanice Sigma Olomouc
15:00 Znojmo Sparta Prague
15:00 Portimonense Setubal
15:00 U. Madeira Belenenses
15:00 Hoceima Sale
15:00 Olympique Khouribga Rapide Oued Zem
15:00 Galanta Gabcikovo
15:00 Bohemians 1905 Vlasim
15:00 Domazlice Dukla Prague
15:00 HFK Olomouc Hradec Kralove
15:00 Hodonin Liberec
15:00 Jablonec Zizkov
15:15 Panachaiki Karditsa
15:15 PAOK Levadiakos
15:30 Duisburg U19 Schalke U19
15:30 FC Botosani Poli Iasi
16:00 KaPa BK-46
17:00 Lidkopings FK W Hovas W
17:15 Hassania Agadir Chabab Atlas Khenifra
17:30 Cham Lausanne Ouchy
17:30 Koniz United Zurich
17:30 AEK Athens FC Lamia
17:30 Panathinaikos AEL Larissa
18:00 Villarreal B Benfica B
18:00 Din. Bucuresti Concordia
18:00 Atletico-PR U20 Gremio U20
18:00 Chapecoense-SC U20 Fluminense U20
18:00 Coritiba U20 Botafogo U20
18:00 Sao Paulo U20 Cruzeiro U20
18:00 Sprimont-Comblain UR La Louviere
18:00 Kriens Stade Nyonnais
18:00 Old Boys La Chaux-De-Fonds
18:00 Baden Munsingen
18:00 Luzern Kickers Schotz
18:00 Kosova Balzers
18:00 Ath Bilbao Atl. Madrid
18:00 Leganes Girona
18:00 Gaz Metan Medias Astra
18:30 Fermana Sambenedettese
18:30 Caernarfon Llandudno Junction
18:30 Livorno Lucchese
18:30 Caersws FC Penrhyncoch
18:30 Denbigh Queens Park
18:30 Holyhead Porthmadog
18:30 Holywell Gresford
18:45 Dundee FC Celtic
18:45 Arsenal Doncaster
18:45 Chelsea Nottingham
18:45 Everton Sunderland
19:00 Manchester United Burton
19:00 West Brom Manchester City
19:00 Dep. La Coruna Alaves
19:30 IR Tanger Difaa El Jadidi
20:00 Alajuelense U.C.R.
20:00 Carmelita Grecia
20:00 Guadalupe Limon
20:00 Saprissa Liberia
20:00 Real Madrid Betis
20:00 Sevilla Las Palmas
20:00 Santos DG Herediano
20:00 Zeledon Cartagines
20:15 Benfica Braga
23:00 Charleston Charlotte Independ.
23:30 Louisville City Rochester
23:30 New York Cosmos San Francisco Deltas
23:30 Puerto Rico Edmonton
2017-09-21
02:00 Reno Oklahoma City Energy
02:00 Alajuelense U.C.R.
02:00 Santos DG Herediano
02:00 Saprissa Liberia
02:00 Zeledon Cartagines
02:30 Seattle 2 Phoenix Rising
11:30 Balikpapan Semen Padang
11:30 Barito Putera Persipura Jayapura
11:30 Persib Bandung Bali United
12:00 Lernayin Artsakh Alashkert
12:00 Artsakh Alashkert
13:00 Gandzasar Avan Academy
13:00 Pyunik Yerevan Banants Yerevan
13:00 Shirak Gyumri Ararat Yerevan
13:00 Chania Kissamikos Acharnaikos
13:00 Panionios Giannina
13:00 Sparti Trikala FC
13:30 FC Viitorul FC Juventus Bucuresti
14:30 Mjondalen U19 Molde U19
15:15 Kallithea Apollon Larissa
15:30 PEPO Mikkeli
15:30 OTP Kajaanin Haka
15:30 Gaz Metan Medias Astra
16:00 Tromso Odd
16:00 Levadia U21 Maardu
16:00 Santos Tartu Rakvere
17:00 VSK Aarhus W Odense W
17:30 Panegialios FC Aris
18:00 CFR Cluj FCSB
18:00 Villarreal Espanyol
18:45 Motherwell Aberdeen
19:00 Celta Vigo Getafe
20:00 Levante Real Sociedad
23:00 Chico U. Magdalena
2017-09-22
00:00 Santos DG Arabe Unido
01:00 Carmelita Grecia
02:00 Olimpia Plaza Amador
08:00 Persela Lamongan PS TNI
09:00 Frydek-Mistek U19 Brno U19
09:15 Calcutta Customs Railway
09:15 Southern Samity Rainbow
09:15 Tollygunge Agragami Peerless
10:00 Gangneung Daejeon Korail
10:30 Gimhae Mokpo City
11:30 Madura United Sriwijaya
11:30 PSM Makassar Gresik
12:00 Leeds U23 Bolton U23
13:00 Rosenborg U19 Kristiansund U19
13:00 Dynamo Kiev U21 Veres Rivne U21
13:00 Vorskla Poltava U21 Zorya U21
13:00 Inter U19 Chievo U19
13:00 Poti Dinamo Batumi
13:00 Karpaty U21 Ch. Odessa U21
13:00 Mariupol U21 Oleksandriya U21
13:00 Stal Kamianske U21 Olimpik Donetsk U21
13:00 Zirka Kropyvnytskyi U21 Shakhtar Donetsk U21
13:30 Prostejov Valasske Mezirici
14:00 Lok. Kosice Zilina B
14:30 Beroe Levski
15:00 Kromeriz Hodonin
15:00 Tadjenant Oran
15:00 Pohronie AFC Nove Mesto
15:00 Sarpsborg U19 Bodo/Glimt U19
15:30 Lahti Akatemia Kiffen
15:30 TPV MuSa
15:30 AC Kajaani PK-37
15:30 NuPS Viikingit
16:00 Vilniaus Vytis Palanga
16:00 Saburtalo Tbilisi Shukura
16:00 Hussein Dey JS Kabylie
16:00 Paradou USM Blida
16:30 Banga Koralas Klaipeda
16:30 Stumbras 2 Kruoja
17:00 Marsa FC Qrendi
17:00 Mqabba FC Melita FC
17:00 CSKA Sofia Dunav Ruse
17:00 Trollhattan Skoftebyns
17:00 Uddevalla Lidkopings FK
17:00 Umea W Assi W
17:00 Pruszkow Warta Poznan
17:10 Widzew Lodz Ursus Warszawa
17:30 CS U. Craiova Voluntari
17:30 Ajax W Den Haag W
17:30 Excelsior/Barendrecht W Twente W
17:30 Heerenveen W Achilles 29 W
17:30 PSV W AZ Alkmaar W
18:00 Liverpool U23 Tottenham U23
18:00 Liverpool U18 Everton U18
18:00 Manchester United U23 Derby U23
18:00 Middlesbrough U23 Stoke City U23
18:00 Swansea U23 Manchester City U23
18:00 Reading U23 FC Porto B
18:05 Leicester U23 Chelsea U23
18:45 Galway Sligo Rovers
18:45 Limerick Cork City
18:45 Bohemians St. Patricks
18:45 Dundalk Drogheda
19:00 Shamrock Rovers Finn Harps
19:00 Almeria Sevilla FC B
22:05 Belgrano Tigre
22:15 Juventude Boa
23:30 Colo Colo San Luis
2017-09-23
00:05 Patronato Atl. Tucuman
00:30 Londrina Santa Cruz
00:30 Luverdense Oeste
01:00 Real Monarchs Orange County SC
04:00 Nojima Stella W JEF United W
06:00 Gyeongju KHNP Cheonan City
07:45 Shanghai Shenxin Dalian Yifang F.C.
08:00 AFC Hermannstadt Foresta Suceava
08:00 Afumati Politehnica Timisoara
08:00 Arges Pitesti Sportul Snagov
08:00 Balotesti Miroslava
08:00 Calarasi Pandurii
08:00 Chindia Targoviste Braila
08:00 Clinceni Ripensia Timisoara
08:00 Metaloglobus Targu Mures
08:00 Mioveni Luceafarul Oradea
08:00 Baoding Yingli Yitong Beijing
08:00 Yunnan Lijiang Zhejiang Yiteng
08:15 Vltavin Kraluv Dvur
08:15 Vysehrad Chrudim
08:30 Benesov Zapy
08:30 Dukla Prague W Plzen W
08:30 Otrokovice Vyskov
09:00 Beleza W Inac Kobe Leonesa W
09:00 Satu Mare UTA Arad
09:00 Braunschweig U19 Wolfsburg U19
09:00 Chemnitzer FC U19 Dresden U19
09:00 RB Leipzig U19 Niendorfer TSV U19
09:00 Union Berlin U19 Hertha U19
09:00 Freiburg U19 Wehen U19
09:00 Gorzno W Leczna W
09:00 LUKS Sportowa Czworka Radom W Czarni Sosnowiec W
09:00 Medyk Konin W Mks Olimpia Szczecin W
09:00 Mitech Zywiec W AZS Wroclaw W
09:00 Bohemians 1905 U19 Pribram U19
09:00 Karvina U19 Slovacko U19
09:00 Ostrava U19 FK Pardubice U19
09:00 Plzen U19 Slavia Prague U19
09:00 Biala Podlaska W UKS SMS Lodz W
09:00 UJ Krakow W AZS PWSZ Walbrzych W
09:00 Bialystok U19 UK Lodz U19
09:00 LKS Lodz U19 Cracovia U19
09:30 Valbo FF Taftea IK
09:45 Opava U19 Hradec Kralove U19
10:00 Biala Podlaska Wislanie Jaskowice
10:00 SJK HJK
10:00 Anyang Ansan Greeners
10:00 Gyeongnam Bucheon FC 1995
10:00 Suwon City Daejeon
10:00 Arsenal U18 Reading U18
10:00 Fulham U18 Brighton U18
10:00 Middlesbrough U18 Wolverhampton U18
10:00 Norwich U18 Southampton U18
10:00 Sunderland U18 Stoke City U18
10:00 Swansea U18 Chelsea U18
10:00 Leverkusen U19 Bochum U19
10:00 Gaellivare Malmberget Ostersund IFK
10:00 Gryfino KKS Kalisz
10:30 West Brom U18 Manchester City U18
10:30 Zlin U19 Sparta Prague U19
11:00 Sleza Wroclaw Ruch Zdzieszowice
11:00 Leicester U18 West Ham U18
11:00 Tottenham U18 Aston Villa U18
11:00 Hannover U19 Hamburger SV U19
11:00 St. Pauli U19 Bremen U19
11:00 Bayern U19 Nurnberg U19
11:00 BSF W Fortuna Hjorring W
11:00 Juventus U19 AS Roma U19
11:00 Lindome Savedalens
11:00 Atl. Madrid Sevilla
11:00 Jypk W ONS Oulu W
11:00 Glubczyce Falubaz Zielon.
11:00 Ceske Budejovice U19 Mlada Boleslav U19
11:00 Sigma Olomouc U19 Teplice U19
11:00 Elk Huragan Moraq
11:00 Dalian Transcend Qingdao Huanghai
11:30 Blackburn U18 Derby U18
11:35 Hangzhou Greentown Wuhan Zall
11:35 Nei Mongol Shijiazhuang
12:00 Trakai 2 Tauras Taurage
12:00 Manchester United U18 Newcastle Utd U18
12:00 Stal Kamianske U21 Olimpik Donetsk U21
12:00 Furth U19 Heidenheim U19
12:00 B. Monchengladbach U19 Oberhausen U19
12:00 Koln U19 Preussen Munster U19
12:00 Valerenga W Avaldsnes W
12:00 Skelleftea Anundsjo
12:00 Soderhamns Bodens
12:00 Timra Moron
12:00 Aspudden Tellus Forward
12:00 Karlbergs Karlslunds
12:00 Skiljebo Norrtalje
12:00 Kvarnsvedens W Eskilstuna United W
12:00 Tenhults Hittarps
12:00 Torslanda Vinbergs
12:00 Ullareds IK Varbergs GIF
12:00 Nevezis Kedainiai Utenis 2
12:00 Haninge Sleipner
12:00 FBK Karlstad Vanersborgs IF
12:00 Hassleholms IF Prespa Birlik
12:00 IFK Malmo Kvarnby
12:00 Lindsdals Asarums
12:00 Lunds IFK Hassleholm
12:00 Sturm Graz W Kleinmunchen W
12:00 Honka W HJK W
12:00 PK-35 Vantaa W Ilves W
12:00 TPS W Pallokissat Kuopio W
12:00 Lillestrom U19 Sandefjord U19
12:00 Solec K. Kotwica Kolobrzeg
12:30 ACV Assen Spijkenisse
12:30 ODIN '59 DVS '33 Ermelo
12:30 HFK Olomouc Lisen
12:30 Slavia Sofia Bistritsa
12:30 Ocean Kerch Kafa
12:30 De Treffers Lisse
12:30 VV DOVO Jong FC Twente
12:30 VVOG Jong Volendam
13:00 Payasspor Tekirdagspor
13:00 Arsinspor Osmaniyespor
13:00 Duzyurtspor Tepecik
13:00 Dziugas Telsiai FK Panevezys
13:00 Zalgiris 2 Dainava Alytus
13:00 NKP Podhale Nowy Targ Sandomierz
13:00 Roznava Presov B
13:00 SK Odeva Lipany Sabinov
13:00 Vysne Opatske B. Nova Ves
13:00 Cadca L. Hradok
13:00 MSK Martin Zarnovica
13:00 Rimavska Sobota Dukla Banska Bystrica
13:00 Karpaty U21 Ch. Odessa U21
13:00 Mariupol U21 Oleksandriya U21
13:00 Vorskla Poltava U21 Zorya U21
13:00 Bologna U19 AC Milan U19
13:00 Napoli U19 Udinese U19
13:00 Sampdoria U19 Atalanta U19
13:00 Sassuolo U19 Torino U19
13:00 Dalstorps Tvaakers
13:00 Kolbotn W Trondheims-Orn W
13:00 Upsala Stromsbergs
13:00 Lazio U19 Genoa U19
13:00 Djurgarden W Bunkeflo W
13:00 Eskilsminne Assyriska IK
13:00 Hoganas Halmia
13:00 Blekitni Stargard Garbarnia
13:00 Assyriska IF Rynninge
13:00 GKS Jastrzebie Wisla Pulawy
13:00 Varmbols Varmdo
13:00 Avellino U19 Cagliari U19
13:00 Cremonese U19 Brescia U19
13:00 Foggia U19 Bari U19
13:00 Lokomotiv Tbilisi Chikhura
13:00 Frosinone U19 Ascoli U19
13:00 Grebbestads Lerums IS
13:00 Vanersborgs FK Gauthiod
13:00 Kalmar W Vaxjo DFF W
13:00 Vimmerby Rappe GOIF
13:00 Kungsbacka W Ostersunds W
13:00 Elana Torun Lech Poznan 2
13:00 Mallbackens W Uppsala W
13:00 Vasteras W Holmalunds W
13:00 Basel II Bruhl
13:00 Sion II Zurich II
13:00 Johor DT Malacca United
13:00 Namestovo Lip. Stiavnica
13:00 Kedah Selangor
13:00 Perak Pahang
13:00 PKNP Felda Utd.
13:00 Entella U19 Cesena U19
13:00 Palermo U19 Ternana U19
13:00 Parma U19 Cittadella U19
13:00 Perugia U19 Benevento U19
13:00 Kuressaare Elva
13:00 Pescara U19 Salernitana U19
13:00 Pro Vercelli U19 Spezia U19
13:00 Spal U19 Empoli U19
13:00 Venezia U19 Novara U19
13:00 Bugsasspor Bandirmaspor
13:00 Gumushanespor Kirklarelispor
13:00 Pendikspor Sakaryaspor
13:00 Sanliurfaspor Karagumruk
13:00 Zonguldak Fethiyespor
13:00 Hacettepe Silivrispor
13:00 Nazillispor Altay
13:00 Afjet Afyonspor Tuzlaspor
13:00 Hatayspor Tokatspor
13:00 Inegolspor Etimesgut
13:00 Kastamonuspor Sivas Belediyespor
13:00 Sancaktepe Menemen Bld.
13:00 Amedspor Bodrumspor
13:00 S. Wola Radomiak Radom
13:00 Keciorengucu Mersin
13:00 Kahramanmarasspor Anadolu Selcukspor
13:00 Bayburt Altindag Bld.
13:00 Karsiyaka Nigde Belediyespor
13:00 Catalca Kemerspor 2003
13:00 Inter U19 Chievo U19
13:00 Kocaeli Birlikspor Bucaspor
13:00 Erbaaspor 12 Bingol
13:00 Verona U19 Fiorentina U19
13:00 Sariyer Eyupspor
13:00 Kozan Duzcespor
13:00 Batman Petrolspor Orhangazispor
13:00 Manisa Erzin
13:00 Halide E. Ofspor
13:00 24 Erzincanspor Trabzon
13:00 Ankara Demirspor Erokspor
13:00 Anatolia Bagcilar Kirikhanspor
13:00 Bayrampasa Yomraspor
13:00 LKS Lomza Sokol Aleksandrow Lodz
13:00 Kocaelispor Sanliurfa Bld.
13:00 Ergene Velimese Tire
13:00 Bergama Bld. Dardanelspor
13:00 Tarsus Aydinspor
13:00 Kayseri Erciyesspor Darica Genclerbirligi
13:00 Pazarspor Golcukspor
13:00 Yeni Orduspor Turgutluspor
13:00 Cizrespor Ankara Adliyespor
13:00 Corum Utas Usakspor
13:00 Elaziz Bld. Sultanbeyli
13:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Karacabey Birlikspor
13:00 Muglaspor Diyarbekirspor
13:00 Kocaelispor Sanliurfa Bld.
13:00 Yesil Bursa Vanspor Bld.
13:30 Belasica Osogovo
13:30 Euromilk Makedonija GP
13:30 KF Gostivar Teteks
13:30 Kozuv Gevgelija Borec
13:30 Labunishta Vellazerimi
13:30 Lok. Skopje Zajazi
13:30 Plackovica Turnovo
13:30 Sasa Bregalnica Stip
13:30 Tikves Pobeda Valandovo
13:30 Hlucin Uhersky Brod
13:30 Rymarov Mohelnice
13:30 Bratstvo Gracanica Jedinstvo Bihac
13:30 TOSK Tesanj Gradacac
13:30 Zivinice Olimpic Sarajevo
13:30 Flint Guilsfield
13:30 Gresford Caersws FC
13:30 Llandudno Junction Holywell
13:30 Penrhyncoch Rhyl
13:30 Porthmadog Airbus
13:30 Queens Park Holyhead
13:30 Jong Sparta Rotterdam Barendrecht
13:30 FK Nove Zamky Banovce n. Bebravou
13:30 Galanta Borcice
13:30 MFK Topolcany Nemsova
13:30 Sala Banik Prievidza
13:30 HNK Orasje Metalleghe
13:30 Kakanj Velez Mostar
13:30 Travnik Sloga Simin Han
13:30 Visoko Igman K.
13:30 Excelsior Maassluis HFC
13:30 HHC AFC
13:30 Katwijk Lienden
13:30 Rijnsburgse IJsselmeervogels
13:30 Rosenborg U19 Kristiansund U19
14:00 Slavija Mrkonjic Grad
14:00 Sloga Doboj Prijedor
14:00 Aldershot Leyton Orient
14:00 Billericay Tooting and Mitcham
14:00 Fylde Woking
14:00 Burgess Hill Tonbridge
14:00 Guiseley Dover Ath.
14:00 Dorking Brightlingsea
14:00 Hartlepool Eastleigh
14:00 Needham Market Enfield Town
14:00 Maidstone Gateshead
14:00 Staines Lowestoft
14:00 Solihull Dagenham and Red.
14:00 Sutton Barrow
14:00 Tranmere Wrexham
14:00 Leamington Bradford PA
14:00 Eastbourne Borough Oxford City
14:00 East Thurrock Truro
14:00 Dunstable Town Dorchester
14:00 Farnborough St Ives
14:00 Merthyr Town Royston
14:00 St. Neots Slough
14:00 Stratford Gosport
14:00 TSK Simferopol Yevpatoriya
14:00 Altrincham Grantham
14:00 Stourbridge Lancaster
14:00 Sutton Coldfield Buxton
14:00 Dulwich Hamlet Leatherhead
14:00 Folkestone Hendon
14:00 Kingstonian Harlow
14:00 Leiston Metropolitan
14:00 Margate Harrow
14:00 Thurrock Merstham
14:00 Wingate and Finchley Worthing
14:00 Fram Throttur
14:00 Fylkir IR Reykjavik
14:00 Leiknir Grotta
14:00 Leiknir F. Thor Akureyri
14:00 Selfoss Haukar
14:00 East Kilbride East Stirlingshire
14:00 Vargarda IK Karlstad
14:00 Kopavogur Keflavik
14:00 Harnosands Pitea
14:00 Habo Eskilstuna City
14:00 Gryf Wejherowo Siarka Tarnobrzeg
14:00 Kumla Orebro Syr.
14:00 LKS Lodz Elblag
14:00 Motala Boo FF
14:00 Warta Sieradz Nowe Miasto Lubawskie
14:00 Nordvarmland Stenungsunds
14:00 United Zurich Kriens
14:00 Bardejov Samorin
14:00 Spisska Nova Ves Komarno
14:00 L. Mikulas Skalica
14:00 Zvolen Trebisov
14:00 Centra Ostrow Wielkopolski B. Gdynia
14:00 Gornik Konin Jarocin
14:00 AIK W Boljan W
14:00 KP Starogard Gdanski Swit Skolwin
14:00 Wda Swiecie Sroda
14:00 Wierzyca Kleczew
14:00 BKS Bielsko Pniowek
14:00 Stilon Gorzow Piast Zmigrod
14:00 Breitenrain Koniz
14:00 Stade Nyonnais Cham
14:00 YF Juventus Bavois
14:00 Avia Swidnik Wolka Pelkinska
14:00 Karpaty Krosno Spartakus Daleszyce
14:00 Kozara Drina Zvornik
14:00 Orleta Radzyn Podlaski S. Rzeszow
14:00 Zeljeznicar Banja Luka Sutjeska Foca
14:00 Ostrowiec Swietokrzyski Chelmianka Chelm
14:00 R. Rzeszow Sola Oswiecim
14:00 Schotz Grasshopper II
14:00 Unia Tarnow Jaroslaw
14:00 Zug Sursee
14:00 De Dijk Achilles 29
14:00 Balzers Mendrisio-Stabio
14:00 Hongg St. Gallen II
14:00 Tuggen Red Star Zurich
14:00 Devinska N. Ves Tomasov
14:00 Wettswil-Bonstetten Winterthur II
14:00 Donji Sepak Zvijezda 09
14:00 Tekstilac Podrinje Janja
14:00 Reus Deportiu Osasuna
14:00 Boston Darlington
14:00 Brackley Curzon
14:00 Chorley Telford
14:00 Gainsborough Salford
14:00 Harrogate York
14:00 Kidderminster Blyth Spartans
14:00 Nuneaton Southport
14:00 Spennymoor Alfreton
14:00 Stockport North Ferriby
14:00 Bath City Wealdstone
14:00 Bognor Gloucester City
14:00 Braintree Hungerford
14:00 Chippenham Town Hemel
14:00 Hampton and Richmond Concord
14:00 Havant and Waterlooville Welling
14:00 Poole Town Chelmsford
14:00 Weston Dartford
14:00 Whitehawk St. Albans
14:00 Frome Bishop's Stortford
14:00 Hitchin Basingstoke
14:00 Kettering Chesham
14:00 Kings Langley Banbury
14:00 Kings Lynn Tiverton
14:00 Redditch Biggleswade Town
14:00 Weymouth Hereford
14:30 Siracusa Cosenza
14:30 Dobrovice Prevysov
14:30 Jirny Nymburk
14:30 Bisceglie Sicula Leonzio
14:30 Casertana Akragas
14:30 Fondi Reggina 1914
14:30 Rende Virtus Francavilla
14:30 Martigny Dudingen
14:30 Pirin Blagoevgrad Vereya
14:30 Altinordu Gaziantepspor
14:30 Manisaspor Istanbulspor AS
15:00 FC Slonim Orsha
15:00 Lokomotiv Gomel Neman Agro
15:00 Luch Minsk Mikashevichi
15:00 Torpedo Minsk Chimik Svetlogorsk
15:00 Liberec Slovacko
15:00 Mlada Boleslav Plzen
15:00 Sigma Olomouc Dukla Prague
15:00 Sparta Prague Teplice
15:00 Botev Galabovo Strumska Slava
15:00 Botev Vratsa Tsarsko Selo
15:00 Ludogorets II Sozopol
15:00 Neftochimic Burgas Chernomorets Balchik
15:00 Belshina Baranovici
15:00 Lida Volna Pinsk
15:00 Osipovici Energetik-BGU
15:00 Smolevichi STI Smorgon
15:00 GKS Belchatow ROW Rybnik
15:00 Pruszkow Warta Poznan
15:00 Lausanne Ouchy Old Boys
15:00 Bohemians 1905 Jablonec
15:00 Jihlava Ostrava
15:00 Karvina Brno
15:00 Zlin Slavia Prague
15:00 KS Polkowice Brzeg
15:00 Azzurri Lausanne Vevey
15:00 Klepp W LSK Kvinner W
15:00 Echallens Meyrin
15:00 Fribourg Thun II
15:00 Grand-Lancy Oberwallis Naters
15:00 Buochs Black Stars
15:00 Solothurn Baden
15:00 Gossau Kosova
15:00 Sundsvall W Hovas W
15:15 Luzern Kickers Langenthal
15:30 S. Morning Rangers
15:30 La Chaux-De-Fonds Yverdon
15:30 Thalwil Eschen
15:30 Portalban Etoile-Carouge
16:00 St. Patrick Qormi
16:00 Haugesund Viking
16:00 Kromeriz Hodonin
16:00 Dila Gori Samtredia
16:00 Ostroda Pelikan
16:00 Swit Tur Bielsk Podlaski
16:00 Skra Gwarek Tarnowskie Gory
16:00 Young Boys II Lausanne II
16:00 Lublin MKS Trzebinia Siersza
16:00 TEC GVVV
16:00 VVSB Kozakken Boys
16:00 Zabbar Qormi
16:00 Granada CF Cordoba
16:00 Gijon Lorca FC
16:30 Bellinzona Seuzach
17:00 Cherno More Etar
17:00 Kluczbork Rozwoj Katowice
17:00 Victoria Sulejowek Wikielec
17:00 Poprad I. Bratislava
17:05 Arsenal Sarandi Temperley
17:05 Huracan Union de Santa Fe
17:10 Widzew Lodz Ursus Warszawa
17:30 Limerick Cork City
17:30 Concordia Sepsi
17:30 Poli Iasi Poli Timisoara
17:30 Oudenaarde K. Berchem Sport
17:30 Izegem Petegem
17:30 Torhout Sint Niklaas
17:30 K. FC Turnhout Hades
17:30 Lenaarts Zwarte Leeuw
18:00 Virton Deinze
18:00 Hoogstraten Duffel
18:00 Biskra CR Belouizdad
18:00 Harrach Constantine
18:00 Paradou USM Blida
18:00 ASV Geel Heist
18:00 Lommel SK Dender
18:00 Patro Eisden Dessel
18:00 RWS Bruxelles Entente Durbuy
18:00 Wallonne Ciney RWD Molenbeek
18:00 KRC Gent Westhoek
18:00 Temse Ronse
18:00 City Pirates Spouwen-Mopertingen
18:00 Hasselt Cappellen
18:00 Bassecourt Delemont
18:00 Tenerife Alcorcon
18:15 Pieta Hotspurs Pembroke
18:30 Catania Andria
18:30 Catanzaro Lecce
18:30 Monopoli Matera
18:30 Paganese Juve Stabia
18:30 Antofagasta U. Espanola
19:15 Chacarita Juniors Talleres Cordoba
19:30 Orlando Pride W Portland Thorns W
19:30 Sampaio Correa Volta Redonda
19:30 CRB Criciuma
19:30 Figueirense ABC
19:30 Goias Paysandu PA
19:30 Nautico Internacional
20:00 Barranquilla Orsomarso
20:00 Bogota Cartagena
20:00 Cucuta U. Magdalena
20:00 Valledupar Popayan
20:00 Pereira Leones
20:00 Real Santander Quindio
21:00 U. De Chile Everton
21:05 Velez Sarsfield Boca Juniors
22:00 Flamengo RJ Avai
22:00 Ceara Brasil de Pelotas
22:00 Iberia Magallanes
23:00 Richmond Kickers Rochester
23:00 New York Cosmos North Carolina
23:00 Washington Spirit W Boston Breakers W
23:30 Indy Eleven Puerto Rico
23:30 U. De Concepcion Curico Unido
23:30 Tupi Fortaleza
2017-09-24
00:00 San Francisco Deltas Edmonton
00:00 Santos Atletico-PR
00:30 Houston Dash W Chicago W
04:00 Sayama W Parceiro Nagano W
04:00 Kunoichi W Vegalta Sendai W
04:00 Albirex Niigata W Urawa W
06:00 Busan Kyotong Changwon
08:00 Persib Bandung Bhayangkara Utd
08:00 Chindia Targoviste Braila
08:00 Hainan Seamen Zhenjiang Huasa
08:00 Hebei Elite Beijing Technology
08:00 Jiangsu Yancheng Qingdao Jonoon
08:00 Jiangxi Liansheng Hunan Billows
08:00 Nantong Zhiyun Chengdu Qianbao
08:00 Shanghai JuJu Meizhou Meixian Techand
08:00 Shenyang Urban FC Heilongjiang Lava
08:00 Baotou Nanjiao Shenyan Dongjin
08:00 Dalian Boyang Yinchuan Helanshan
08:00 Shenzhen Ledman Shanghai Sunfun
08:15 Domazlice Usti nad Orlici
08:15 Unicov Hulin
08:15 Velke Mezirici Odra Petrkovice
08:30 Trnava B Puchov
08:30 Bologna U19 AC Milan U19
08:30 Petrzalka Akademia Slovan Bratislava B
09:00 Karlsruher U19 Hoffenheim U19
09:00 Arminia Klosterhardt U19 Dortmund U19
09:00 Schalke U19 Paderborn U19
09:00 Frankfurt W Sand W
09:00 Osnabruck U19 Holstein Kiel U19
09:00 Tomaszow Mazowiecki Polonia Warszawa
09:00 Pogon Szczecin II Przodkowo
09:15 Calcutta Customs Southern Samity
09:15 Mohammedan Rainbow
09:15 Railway Peerless
09:15 Tollygunge Agragami Patha Chakra
09:15 East Bengal Mohun Bagan
10:00 Seongnam Asan Mugunghwa
10:00 Seoul E. Busan
10:00 Albacete W Madrid C. W
10:00 Athletic Bilbao W Valencia W
10:00 Huelva W Espanyol W
10:00 Real Sociedad W Barcelona W
10:00 Levante W Betis W
10:00 Zaragoza CFF W Tenerife W
10:00 Santa Teresa W Atletico Madrid W
10:00 Legia II Zambrow
10:00 Sleza Wroclaw Ruch Zdzieszowice
10:00 Rayo Vallecano W Sevilla FC W
10:00 Huesca Valladolid
10:30 Cizrespor Ankara Adliyespor
11:00 Spartaks Metta/LU
11:00 Esbjerg Koge
11:00 Viborg Roskilde
11:00 Kaiserslautern U19 Eintracht Frankfurt U19
11:00 Unterhaching U19 Augsburg U19
11:00 Slovacko W Sparta Prague W
11:00 Sunderland U23 West Ham U23
11:00 Brondby W Varde W
11:00 Durham W Tottenham W
11:00 F. Amager Skive
11:00 Fredericia Brabrand
11:00 Thisted FC Vejle
11:00 Orebro W Rosengard W
11:00 Keski-Uusimaa KTP
11:00 Klubi 04 JaPS
11:00 Mikkelin Kissat Kultsu
11:00 Sudet Legirus Inter
11:00 BK-46 SalPa
11:00 VIFK KuFu-98
11:00 Legnica 2 Gornik Z. 2
11:00 Xinjiang Tianshan Meizhou Hakka
11:00 Vendsyssel FF Nykobing
11:30 Hradec Kralove W Liberec W
11:30 S. Kerbura Sundbybergs
11:30 Arema FC Persija Jakarta
11:35 Beijing Renhe Shenzhen
12:00 Bayern Munich W Koln W
12:00 Slavia Prague W Lok. Brno W
12:00 FC Juventus Bucuresti Gaz Metan Medias
12:00 Hudiksvalls Bollnas
12:00 Mainz U19 Stuttgart U19
12:00 Espoo EsPa
12:00 Narpes Kraft TP-47
12:00 Haugesund U19 Viking U19
12:00 24 Erzincanspor Trabzon
12:00 Arsinspor Osmaniyespor
12:30 Sudtirol Bassano
12:30 AlbinoLeffe Gubbio
12:30 Pordenone Teramo
12:30 Vicenza FeralpiSalo
12:30 Munsingen Luzern II
12:30 Bugsasspor Bandirmaspor
12:30 Kozan Duzcespor
12:30 Ankara Demirspor Erokspor
13:00 Nyva-V Podillya Khmelnytskyi
13:00 Aalst Seraing
13:00 Chatelet Oosterzonen
13:00 Knokke Hamme
13:00 Bielefeld U19 Fortuna Koln U19
13:00 Rubin Yalta Kyzyltash
13:00 Acren Sprimont-Comblain
13:00 Hamoir RFC Liege
13:00 Rebecquoise La Calamine
13:00 Solieres Sport Meux
13:00 Walhain UR La Louviere
13:00 KRC Harelbeke Bornem
13:00 Londerzeel Gullegem
13:00 Olsa Brakel Boom
13:00 Pepingen Saint Eloois
13:00 Tienen Overijse
13:00 Vosselaar Bocholter
13:00 Wijgmaal Tessenderlo
13:00 Mladost Ljeskopolje Bokelj
13:00 Osterlen FF Torns
13:00 Arsenal W Birmingham W
13:00 Chelsea W Bristol City W
13:00 Reading W Sunderland W
13:00 Yeovil W Manchester City W
13:00 Aston Villa W Brighton W
13:00 London Bees W Doncaster W
13:00 Millwall W Watford W
13:00 Oxford Utd W Sheffield FC W
13:00 Goteborg W Kristianstads W
13:00 Pitea W Hammarby W
13:00 Ibar Jedinstvo
13:00 Lovcen Celik Niksic
13:00 Ventspils Riga FC
13:00 Sodertalje FK Huddinge
13:00 Berane Mornar Bar
13:00 Igalo FK Cetinje
13:00 Nybro IFK Berga
13:00 Jezero Otrant
13:00 Albi W Soyaux W
13:00 Fleury 91 W Bordeaux W
13:00 Lyon W Paris FC W
13:00 Marseille W Montpellier W
13:00 Paris SG W Lille W
13:00 Rodez W Guingamp W
13:00 1.FK Svidnik Vranov
13:00 Krompachy Stropkov
13:00 Šarišské Michalany V. Revistia
13:00 Snina Giraltovce
13:00 Svit Plavnica
13:00 Roa W Grand Bodo W
13:00 Detva Kalinovo
13:00 Filakovo Krasno
13:00 Nova Bana Teplicka n. Vahom
13:00 Oravske Vesele Novohrad Lucenec
13:00 Infonet Tallinn II Tartu Welco
13:00 Tallinna Kalev Flora U21
13:00 Pendikspor Sakaryaspor
13:00 Sancaktepe Menemen Bld.
13:00 Sariyer Eyupspor
13:00 Bayrampasa Yomraspor
13:00 Anatolia Bagcilar Kirikhanspor
13:00 Kizilcaboluk Spor Kulubu Karacabey Birlikspor
13:30 Derry City Bray
13:30 Bugojno Capljina
13:30 Gabcikovo Belusa
13:30 Crystal Dubnica
13:30 FC Zlate Moravce B Velke Ludince
13:30 Nitra B Dun. Streda B
13:30 Bielsko-Biala Lechia Dzierzoniow
14:00 United of Manchester Tamworth
14:00 Sao Paulo Corinthians
14:00 Linkopings W Vittsjo W
14:00 Gwardia Koszalin Legionowo
14:00 Jazz Pori Tampere Utd
14:00 KaPa Peimari United
14:00 GBK Kokkola Villiketut
14:00 JBK Hercules
14:00 Sered Podbrezova B
14:00 Bahon D. Luzna
14:00 Bernolakovo Raca
14:00 Rohoznik Lozorno
14:00 Rovinka Pezinok
14:00 Slovan Most Slovan Ivanka
14:00 Unia Turza Slaska Zaglebie 2
14:00 Vajnory Svaty Jur
14:00 Botev Galabovo Strumska Slava
14:00 Lok. Sofia Nesebar
14:00 Montana Litex Lovech
14:00 Neftochimic Burgas Chernomorets Balchik
14:00 Rayo Vallecano Leonesa
14:30 FC Botosani FC Viitorul
14:30 Benatky Litomericko
14:30 Brozany Pisek
14:30 Stechovice Cizova
14:30 Cuneo Pisa
14:30 Botev Plovdiv Lok. Plovdiv
14:30 Monza Carrarese
14:30 Olbia Pontedera
14:30 Piacenza Arzachena
14:30 Siena Alessandria
14:30 Sambenedettese Padova
14:30 Poli Iasi Poli Timisoara
14:30 Gute Lidingo IFK
14:30 Jagodina FK Indjija
14:30 Metalac Temnic
14:30 Pivara Sloboda
14:30 Sindjelic Beograd Teleoptik
14:30 Backa Topola Bezanija
14:30 Buducnost Dobanovci Radnicki Pirot
14:30 Din. Vranje Proleter
14:30 Novi Pazar Radnicki 1923
14:30 Viterbese Giana Erminio
14:30 Saburtalo Tbilisi Shukura
15:00 Jihlava Ostrava
15:00 Karvina Brno
15:00 Bila Tserkva Ivano-Frankivsk
15:00 Naftovik-Ukrnafta Kramatorsk
15:00 Lviv Zhytomyr
15:00 Sumy Balkany Zorya
15:00 Mykolaiv 2 Sudnobudivnyk Mykolaiv
15:00 Nyva Ternopil Bukovyna
15:00 Krymteplytsia SKCHF Sevastopol
15:00 Arsenal Kiev Kolos Kovalyovka
15:00 FC Dnipro Cherkasy Zhemchuzhyna Odesa
15:00 Helios Volyn Lutsk
15:00 Inhulets FC Poltava
15:00 Kremin Desna
15:00 Mykolaiv Rukh Vynnyky
15:00 Obolon Brovar Kyjev Hirnyk-Sport
15:00 Bila Tserkva Nyva Ternopil
15:00 Dnipro-1 Met. Zaporozhye
15:00 Inhulets 2 Tavriya
15:00 O'Higgins Palestino
15:00 Ivano-Frankivsk Podillya Khmelnytskyi
15:00 Lviv Ahrobiznes Volochysk
15:00 Metalist 1925 Kharkiv Hornostayivka
15:00 Nova Kakhovka Dnipro
15:00 Nyva-V Zhytomyr
15:00 Real Pharma Nikopol
15:00 Skala Stryj Bukovyna
15:00 Everton W Liverpool W
16:00 Sparta Prague Teplice
16:00 Mqabba FC Melita FC
16:00 Sirens Vittoriosa
16:00 Aalesund Sogndal
16:00 Kristiansund Stabaek
16:00 Marsa FC Qrendi
16:00 Waremme OC Charleroi
16:00 Lillestrom Rosenborg
16:00 Molde Sandefjord
16:00 Sarpsborg 08 Odd
16:00 Stromsgodset Tromso
16:00 Aland Utd W GBK Kokkola W
16:00 Albacete R. Oviedo
16:00 Afjet Afyonspor Tuzlaspor
16:30 Santarcangelo Fermana
16:30 Bisceglie Sicula Leonzio
16:30 Mestre Triestina
16:30 Ravenna Modena
16:30 Renate Reggiana
16:30 Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi
17:00 Grecia Cartagines
17:00 Liberia Zeledon
17:00 Santos DG Saprissa
17:00 Septemvri Sofia Ludogorets
17:00 Ankaragucu Samsunspor
17:00 Erzurum BB Boluspor
17:00 Giresunspor Elazigspor
17:00 Adana Demirspor Adanaspor AS
17:00 Manisaspor Istanbulspor AS
17:00 Altinordu Gaziantepspor
17:00 Umraniyespor Denizlispor
17:00 Balikesirspor Rizespor
17:00 Gaziantep Eskisehirspor
17:30 FCSB Din. Bucuresti
18:00 Valerenga Brann
18:00 Cadiz CF Numancia
18:15 Zejtun Corinthians San Gwann FC
18:15 Rabat Ajax Zebbug
18:30 Livorno Pistoiese
18:30 Prato Gavorrano
18:30 Deportes Temuco U. Catolica
18:30 Zaragoza Gimnastic
18:30 Arezzo Lucchese
19:00 Atletico GO Cruzeiro
19:00 Coritiba Botafogo RJ
19:00 Cobreloa D. Puerto Montt
19:00 Fluminense Palmeiras
19:00 Cobresal Barnechea
19:00 S. Morning Rangers
19:00 Valdivia Nublense
19:00 Chapecoense-SC Ponte Preta
19:00 Bogota Cartagena
19:00 Iberia Magallanes
19:00 San Marcos de Arica San Felipe
19:00 Union La Calera Coquimbo
19:00 La Serena Copiapo
19:30 Limon Alajuelense
20:00 Jacksonville A. Miami FC
20:00 Sport Boys Los Caimanes
20:00 Herediano Carmelita
20:00 U.C.R. Guadalupe
20:00 Atletico F.C. Fortaleza
20:00 Carlos Manucci Alfredo Salinas
20:00 Huaral Sport Victoria
20:00 Santa Rosa Cesar Vallejo
20:00 Sport Ancash Deportivo Coopsol
20:00 Sport Loreto Hualgayoc
20:00 Willy Serrato Defensor La Bocana
20:30 Llaneros Chico
21:00 S. Wanderers A. Italiano
22:00 Atletico-MG Vitoria
22:00 Bahia Gremio
22:00 Sao Bento Confianca
22:00 Sky Blue W North Carolina Courage W
23:00 Real Santander Quindio
23:30 Huachipato Deportes Iquique
2017-09-25
01:00 Seattle Reign W Kansas City W
11:30 Bali United Perseru Serui
11:30 Pusamania Borneo Balikpapan
11:30 Semen Padang Barito Putera
12:00 Reading U23 Norwich U23
12:00 Coventry U23 Ipswich U23
13:00 Bristol City U23 Crystal Palace U23
13:00 Cardiff U23 Charlton U23
13:00 Huddersfield U23 Crewe U23
13:00 Sheffield Utd U23 Barnsley U23
13:00 Watford U23 QPR U23
13:00 Umraniyespor Denizlispor
14:00 Botev Vratsa Tsarsko Selo
14:00 Ludogorets II Sozopol
14:00 Maritsa Plovdiv Pomorie
14:00 Oboriste Lok. Gorna
15:00 Arsenal Kiev Kolos Kovalyovka
15:00 Helios Volyn Lutsk
15:00 Obolon Brovar Kyjev Hirnyk-Sport
15:00 Skala Stryj Ahrobiznes Volochysk
15:00 FC Botosani FC Viitorul
16:00 Adana Demirspor Adanaspor AS
16:00 Balikesirspor Rizespor
17:00 Liberec Slovacko
17:00 Sarpsborg 08 Odd
17:00 Sylvia Linkoping City
17:00 Beroe Levski
17:25 FK Liepaja Jelgava
17:30 Astra CFR Cluj
18:00 Aston Villa U23 Brighton U23
18:00 Blackburn U23 Fulham U23
18:00 Everton U23 Arsenal U23
18:00 West Brom U23 Southampton U23
18:00 Colchester U23 Millwall U23
18:00 Hull City U23 Burnley U23
18:20 Cork City Dundalk
18:45 St. Patricks Shamrock Rovers
18:45 Hitchin St Ives
23:00 Sport Recife Vasco
23:00 Pereira Leones
23:30 CSA Tombense
2017-09-26
01:00 Cucuta U. Magdalena
13:00 Nottingham U23 Birmingham U23
13:00 Sampdoria U19 Torino U19
14:30 Siracusa Andria
16:00 Stumbras 2 Banga
16:00 Bel Abbes USM Alger
17:00 Kramfors-Alliansen W Uppsala W
17:30 AIK W Djurgarden W
18:00 CR Belouizdad ES Setif
18:00 JS Kabylie Tadjenant
18:00 Oran Bel Abbes
18:00 USM Blida Hussein Dey
18:00 Constantine MC Alger
18:00 Medea Biskra
18:00 Saoura Paradou
18:00 USM Alger Harrach
18:45 East Thurrock St. Albans
18:45 Kettering Banbury
18:45 Kings Langley Gosport
18:45 Kings Lynn Biggleswade Town
18:45 Merthyr Town Tiverton
18:45 Redditch Slough
18:45 St. Neots Royston
18:45 Brightlingsea Wingate and Finchley
18:45 Enfield Town Leiston
18:45 Lowestoft Thurrock
18:45 Merstham Billericay
18:45 Metropolitan Burgess Hill
18:45 Tonbridge Dorking
22:15 Brasil de Pelotas Luverdense
22:15 Santa Cruz Ceara
2017-09-27
10:00 Asan Mugunghwa Daejeon
10:30 Erbaaspor Halide E.
12:00 Sivas Belediyespor Keciorengucu
12:00 Ofspor Bayburt
12:00 Diyarbekirspor Ergene Velimese
12:00 Arsinspor Tarsus
12:00 Sanliurfa Bld. Payasspor
12:30 Anadolu Selcukspor Sanliurfaspor
12:30 Nigde Belediyespor Altay
12:30 Etimesgut Sancaktepe
13:00 Ankara Adliyespor Duzyurtspor
13:00 Osmaniyespor Karacabey Birlikspor
13:00 Bordeaux U19 Salzburg U19
13:00 Brodarac U19 Maccabi Haifa U19
13:00 Hammarby U19 Ajax U19
13:00 Basel W Aarau W
13:00 Nitra U19 Shkendija U19
13:00 Luzern W Grasshoppers W
13:00 Sutjeska U19 Honved U19
13:00 Yverdon W Young Boys W
13:00 Bursaspor U19 Saburtalo Tbilisi U19
13:00 Dudelange U19 Sparta Prague U19
13:00 Esbjerg U19 KaPa U19
13:00 FK Liepaja U19 Shakhtyor Soligorsk U19
13:00 K. Almaty U19 Krasnodar U19
13:00 UC Dublin U19 Molde U19
13:00 Zimbru Chisinau U19 Vllaznia U19
13:00 Laci KS Sopoti Librazhd
13:00 Luftetari Gjirokastra Elbasani
13:00 Lushnja Apolonia Fier
13:00 Teuta Terbuni
13:00 Beselidhja Lezha FC Shenkolli
13:00 Bylis Berat
13:00 Erzeni Burreli
13:00 Flamurtari Dinamo Tirana
13:00 Kamza Iliria Kruja
13:00 KF Tirana Besa Kavaje
13:00 Korabi Peshkopi Cerrik
13:00 Kukesi Egnatia Rrogozhine
13:00 Mamurrasi Skenderbeu
13:00 Partizani Kucove
13:00 Pogradeci Shkumbini Peqin
13:00 Vllaznia Kastrioti
13:00 Bordeaux U19 Salzburg U19
13:00 Brodarac U19 Maccabi Haifa U19
13:00 Bursaspor U19 Saburtalo Tbilisi U19
13:00 Din. Bucuresti U19 Lok. Zagreb U19
13:00 Dudelange U19 Sparta Prague U19
13:00 Esbjerg U19 KaPa U19
13:00 Kirklarelispor Zonguldak
13:00 FK Liepaja U19 Shakhtyor Soligorsk U19
13:00 Sakaryaspor Gumushanespor
13:00 Hammarby U19 Ajax U19
13:00 Inter U19 Dynamo Kiev U19
13:00 K. Almaty U19 Krasnodar U19
13:00 Legia U19 Breidablik U19
13:00 Ludogorets U19 Zeljeznicar U19
13:00 Nitra U19 Shkendija U19
13:00 Bodrumspor Afjet Afyonspor
13:00 Sutjeska U19 Honved U19
13:00 Menemen Bld. Amedspor
13:00 UC Dublin U19 Molde U19
13:00 Zimbru Chisinau U19 Vllaznia U19
13:00 Erzin Batman Petrolspor
13:00 Kemerspor 2003 Bayrampasa
13:00 Golcukspor Ankara Demirspor
13:00 Kirikhanspor 24 Erzincanspor
13:00 Tire Pazarspor
14:00 Valasske Mezirici Ostrava
14:00 Beselidhja Lezha FC Shenkolli
14:00 Barranquilla Quindio
14:30 Brozany Vysehrad
14:30 Prevysov Zapy
14:30 KKS Kalisz Lech Poznan 2
14:30 Litomericko Chrudim
14:30 Nymburk Kraluv Dvur
15:00 Spartaks RFS
16:00 Levadia U21 Flora U21
16:00 Klepp W Avaldsnes W
16:30 Dusseldorf U19 Leverkusen U19
16:30 Asarums W Rosengard W
17:00 Jitex W Goteborg W
17:00 Kalmar W Kristianstads W
17:00 Mariebo W Linkopings W
17:00 Vasteras W Eskilstuna United W
17:00 Vaxjo DFF W Vittsjo W
17:00 Valerenga W Stabaek W
17:30 Dosjobro IF W Bunkeflo W
17:30 Mossens W Qviding W
18:00 Leicester U23 Hertha Berlin II
18:00 Alvsjo W Bollstanas W
18:00 Tyreso W Hammarby W
18:00 Zurich II YF Juventus
18:00 Oberwallis Naters Echallens
18:00 Delemont Solothurn
18:30 FF Lugano 1976 W Zurich W

Paulista A2: Regular Season

brazil - 2017

# Team P W D L GS GA GD Pts Recent Form
1 Agua Santa 19 10 5 4 31 16 +15 35 WLLWW
2 Sao Caetano 19 10 4 5 32 19 +13 34 LLWDW
3 Rio Claro 19 9 6 4 35 25 +10 33 WLWLL
4 Bragantino 19 9 5 5 31 26 +5 32 WWLDW
5 Batatais 19 9 4 6 24 21 +3 31 WLWLL
6 Guarani 19 8 6 5 24 17 +7 30 LWLDW
7 Juventus 19 8 6 5 21 17 +4 30 WWLWL
8 Sertaozinho 19 8 3 8 26 25 +1 27 LWDWL
9 Penapolense 19 7 6 6 29 25 +4 27 WLDLL
10 Taubate 19 7 6 6 29 32 -3 27 LWLDW
11 Oeste 19 6 7 6 23 19 +4 25 LWWWL
12 XV de Piracicaba 19 5 10 4 25 22 +3 25 WWLDW
13 Portuguesa 19 7 2 10 18 24 -6 23 LLLDW
14 Votuporanguense 19 6 5 8 18 21 -3 23 LDWDW
15 Velo Clube 19 6 5 8 23 27 -4 23 LWLWW
16 Barretos 19 6 5 8 17 23 -6 23 WLWDW
17 Capivariano 19 5 7 7 26 29 -3 22 WDWWL
18 Rio Preto 19 4 7 8 22 26 -4 19 WWLLL
19 Mogi Mirim 19 5 2 12 29 41 -12 17 LLWLL
20 Uniao Barbarense 19 4 1 14 13 41 -28 13 LLWLL
advertisement
advertisement